Ostatnio dodane

ZakupyDoDomu.pl

e-deweloperski

Butik Ślubny

Stereo i w kolorze

Daily Food

Oferta

Prezentacja multimedialna stanowi doskonałą formę niecodziennej promocji zarówno samej firmy jak i jej oferty produktowej. Jest to również ciekawy sposób na zaprezentowanie materiałów szkoleniowych oraz instruktażowych. Istotną zaletą tego nośnika informacji jest różnorodność jego zastosowania. Prezentację multimedialną możemy wykorzystać dosłownie wszędzie tam, gdzie chcielibyśmy aby nasz przekaz był wyjątkowo mocny oraz zachęcił słuchaczy do podjęcia określonego działania. Zastosowanie kilku strumieni przekazu treści takich jak np. grafika, animacja, muzyka, film, głos lektora oraz wiele innych. Angażują one odbiorcę oraz sprawiają, iż przekaz jest lepiej zapamiętywany.

Dzięki różnorodnym formom prezentację multimedialną możemy przedstawić zarуwno na monitorze komputera jak i rуwnież urządzeniach mobilnych, opublikować ją na stronie internetowej, przedstawić na ekranie LED czy też monitorach reklamowych. Słowem wszędzie tam, gdzie możliwe jest wykorzystanie obrazu.

Jakie prezentacje multimedialne możemy Państwu zaoferować:

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz prezentacji multimedialnych, które są dostoswane do Państwa potrzeb oraz preferencji. W zależności od celu oraz przeznaczenia materiału wykorzystujemy techniki oraz elementy, które najlepiej sprawdzą się w tym konkretnym przypadku. Nasze prezentacje doskonale absorbują uwagę odbiorcy przez co skutecznie wpływają na jego zachowanie. W naszej ofercie znajda Państwo zatem m.in.:

To oczywiście tylko przekładowe propozycje wykorzystania naszych prezentacji multimedialnych.

Wszystkie przygotowane przez nas materiały wykonane są przy pomocy profesjonalnego sprzętu i odznaczają się najwyższą jakością. Oferujemy Państwu m.in. następujące technologie: 2D, Affter Effect oraz Full HD. Przygotowaną prezentację dostosujemy do nośnika, na którym będą Państwo chcieli ją wykorzystać np. monitora reklamowego, urządzeń mobilnych, ekranu LCD oraz innych. Istnieje również możliwość implementacji do przygotowywanej prezentacji materiału filmowego a także dodania muzyki oraz głosu lektora.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych realizacji.